Share

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

NelerYapıyoruz?

Uğur Yapı Metal Ailesi olarak sizlere … .. . .

ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Alüminyum şekillerin, kesilerek tasarlanması ve işlenmesi günlük hayatımızda, evlerde bizimle birlikte olan ürünlerdir. Örneğin;  Kapı, pencere,  cam balkon gibi ürünlerde alüminyum doğrama kullanılır. İki çeşit üretilir. Bunlar; Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak tasarlanır. Bu alüminyum doğrama ev yerlerinden çok iş yerlerinde kullanılır. Maliyet kısmı yüksek olsa da kendiniz için en doğrusunu seçmelisiniz. Kapılarınız ve pencere gibi geniş alanlarda kullanılır.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA? AVANTAJLARI NELERDİR ?

 •  Dayanıklı ve işlevsel olması insanların tercihi olmakta
  •    Yüksek yalıtımları sayesinde insanlar iş yerlerinde veya evlerde bu ürünü tercih etmekte.
  •    Hafif olması nedeniyle bakımı da kolay yapılır.
  •    Rüzgara karşı dayanıklıdır.
  •    Kimyasal temizliğe karşı dayanıklıdır.
  •    Alüminyum doğrama enerji tasarrufu sağlar ve çevreci bir yapısı vardır.
  •    Okullarda, hastanelerde veya önemli bir yerlerde yangına dayanıklı bir yapısı olduğu için alüminyum doğrama kullanılır.
  •    Alüminyum yapıda olması geri dönüştürülmesini sağlar.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA NASIL YAPILIR?

 •  İlk önce bu işi yapan kişi, yapacağı ürünün ölçülerini alır. Ardından gerekli malzemeleri not eder. Malzemelerin kaliteli olmasına çok dikkat edilmelidir. Aksi takdirde alüminyum doğrama istediğin gibi olmayabilir. İşçi, aldığı ölçülere göre alüminyum doğramayı gerekli şekilde keser ve ayarlar. Gerekli malzemeleri taktıktan, yerleştirdikten ve kontrol ettikten sonra alüminyum doğrama hazır hale gelir. Gerekli nakliye işlemlerini de yaptıktan sonra tamamen hazır hale gelmiş ve bitmiş olur. Bunun öncesinde alüminyum doğrama hakkında bilgi sahibi olmak sizin için yararlı olabilir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN YERLER NELERDİR?

 •  Malzemeler kesinlikle kaliteli olmalıdır. İstediğiniz özellikleri işe yaramaz yapar.
  •    İşçinin veya ustanın işini iyi yapması ve bilmesi gerekir.
  •    İşçinin el yetenekleri ve tasarım gibi özellikleri olması gerekir.
  •    Bu işi iyi bilmeyen insanla iletişime geçmemek gerekir.
  •    Yaptırdığınız ortam koşullarına uygun yapılmasına dikkat edilmelidir.
  •    Fiyat kısmı ucuz diye bilmediğiniz markalardan eşya veya malzeme almamaya dikkat edin.
  •    Çevreci bir yapısı olmasına dikkat etmelisiniz.
  •    Her santimine kadar aynı almalısınız. Ölçüler bu adımda çok önemlidir.
  •    Hastane, okul gibi yerlerde daha çok kullanıldığı için uygun şekilde hazırlanmalıdır.

KOMPOZİT CEPHE SİSTEMLERİ

Günümüzün modern yapı mimarisinde önemli bir yer tutan kompozit cephe kaplama uygulamaları için doğru yerdesiniz efendim. Çünkü firmamız ısı ve ses yalıtımında mükemmel sonuçlar veren bu uygulamayı profesyonel şartlarda gerçekleştiriyor. Hizmetlerimizden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken web sitemizde bulunan iletişim seçenekleri üzerinden firmamıza ulaşmak ve profesyonel destek istemek olacaktır. Sonrasında projenin gerçekleştirileceği yapıda ölçüm ve tespitler yapmak üzere uzman bir ekibimizi proje sahasına yönlendiriyoruz. Yapılacak bu tespitler sizlere en net fiyatları verebilmemiz açısından önem arz ediyor. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve her yönüyle modern bir uygulama olan üstün performanslı kompozit çalışmasının detaylarını aktaralım.

Kompozit Cephe Kaplama Nedir

Tabi öncelikle uygulamayı yakından tanımak isteyenler için kompozit cephe kaplama nedir sorusunun yanıtını kısaca aktaralım. Etken maddesi polietilen olan bu uygulama alanının her iki yüzeyinde alüminyum levhalarla desteklendiği bir kaplama yöntemi. Dış cepheyi her türlü olumsuz iklim koşulundan izole eden uygulama çağımızın modern yalıtım sistemleri arasında yer alıyor. Esnek bir yapıya sahip olması ve hızlı bir şekilde binanın dış kısmına uygulama yapılabilmesi kompozit kaplama çalışmanın yoğun talep görmesine neden oluyor. Üstelik enerji verimliliği bakımından önemli tasarruf sağlayan uygulama ekonomik anlamda kullanıldığı yapılara büyük avantaj sağlıyor

Kompozit Cephe Uzun Yıllar Sorunsuz Şekilde Kullanılıyor

Özellikle paslanmaya karşı yüksek direnci ve dışarıdan gelebilecek etkilerin minimuma indirildiği ve olumsuz koşullara dayanıklılığı maksimum düzeyde arttırılmış kompozit cephe aynı zamanda su geçirmez ve kırılmaz özelliklerde imal edilmiş. Üstelik her binaya uyumlu şekilde tatbik edilebilen uygulama oldukça estetik görünümüyle yapıya büyük bir değer katıyor. İzin verirseniz bu noktada küçük bir ilave bilgi paylaşalım. Takdir edeceğiniz gibi uygulama sahasından ölçümler alınmadan net bir fiyat verebilmemiz maalesef mümkün olamamaktadır.Bu nedenle kompozit kaplama fiyatı için en güncel bilgileri firmamızın günün her saatinde açık bulundurulan iletişim seçenekleri üzerinden öğrenebilirsiniz. Yetkililerimiz sizleri uygulama ile ilgili olarak çok daha kapsamlı şekilde bilgilendirecektir. Ayrıca hızlı montaj ve kaliteli işçilik ile desteklediğimiz bu çalışmayı kurumsal hizmetleri ile firmamızdan almanızı öneriyoruz efendim. Uygun ve cazip koşullarda kompozit cephe kaplama uygulaması için iletişim seçeneklerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Görüşmek üzere esen kalınız.

 

KOMPOZİT CEPHE

Dış yüzey kaplamalardan biri olan kompozit cephe, insanların en çok tercihlerinden biri olmuştur. Gerekli malzemeler ile kaplanmaya hazır olan ürünlerdir. Dünya çapında birçok kişi tarafından tercih edilmiş ve popüler olmuştur. Yalıtım olması da göz çarpıcı bir özelliğidir. Basit bir kullanımı olması büyük avantajlarından biridir.

KOMPOZİT CEPHE NASIL YAPILIR ?

Polietilen adı verilen maddenin, her iki yüzeyinin alüminyum levhaların kaplanması ile elde edilen malzemeye kompozit panel denir. Bu malzemeler ile kaplanma yapılır. Ahşap kaplama da, kaplanabilen ürünler arasındadır. Ölçüler standarttır. İletişimde olduğunuz firma sizin istediğiniz ölçüleri ayarlamaktadır. Esnek bir yapıya sahip olduğu için yapım aşamasında kolaylık çekersiniz. Uzu süren bir imalata gerek olmadığı için rahat bir şekilde kompozit cepheyi yaptırabilirsiniz.

KOMPOZİT CEPHENİN FAYDALARI ?

 •  Isı ve ses yalıtımı sağlar.
  •    Hafif bir yapısı vardır.
  •    Esnek olduğu için kolay şekil verilebilir.
  •    Paslanmaya karşı dirençli bir yapısı vardır.
  •    Herhangi bir dış etkiye, darbeye karşı dayanıklıdır.
  •    Bakımı kolay yapılır.
  •    Uzun süre kullanıla bilen bir üründür.
  •    Birçok renk seçeneği vardır.
  •    Kolay kolay kırılmaz ve yıpranmaz.
  •    Maliyet kısmı uygundur.
  •    Su geçirmez ve kırılmaz özellikleri vardır.
  •    Bireyler kendi istediği şekli ve rengi yaptırabilir.
  •    Eski binalarda da kullanılan bu ürün binanın uzun ömürlü olmasını sağlar.
  •    Dikkat çekici özellikleri olduğu için bir iş yerine müşteri çekebilir.

KOMPOZİT CEPHE NERELERDE KULLANILIR ?

 •  Binalar Kompozit cephe kaplama
  •    Villalar Kompozit cephe kaplama
  •    Alışveriş merkezleri Kompozit cephe kaplama
  •    Oteller Kompozit cephe kaplama
  gibi alanlarda kullanılır. Farklı şekiller ile de birçok yerde kullanılmıştır. Estetik ve şık bir görüntü sağladığı için mekanlar yani alanlar, bu özelliği sayesinde de kompozit cepheyi tercih etmekte. Ergonomik bir yapıda olduğu için yapılan yerlere uyum sağlamaktadır. Kolay bir şekilde monte edildiği için zaman tasarrufu da sağlar. Ayrıca güneş ışınlarını önlemektedir. Renkleri zor ve uzun süreden sonra solacağı için bir daha yaptırma gibi durumlar yaşamazsınız.

 

ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ

SİLİKON CAM CEPHE

Silikon cephe sistemi, projede belirtilen aralıklarda ve her kat döşeme betonuna  galvanizli çelikten üretilmiş bağlantı elemanları ile  bağlanan taşıyıcı dikey profiller ile bunlar arasına istenilen ölçüde cam takabilmek  için dikey profillere özel bağlantı elemanları  ile bağlanan yatay  profillerinden oluşan sisteme denir

KAPAKLI CEPHE

Kapaklı cephe sistemleri, alüminyum ve camın bir araya gelmesiyle yapılan dış cephe giydirme sistemidir. Dikey ve yatay Görseli ve ekonomik olduğundan dolayı tercih edilir. Bu sistemde  yatay ve dikey çizgiler ön plandadır.

Kapaklı cam cephelerde açılır kanat yapılabilir. Bu sistemde gizli kanat ve kasa profili, çelik makas kol ve karşılık montajı yapılarak açılır gizli kanat imalatı yapılır.

TRANSPARAN CEPHE

Bina projesine uygun, paslanmaz çelik konstrüksiyondan, karkas yapılması ve camların kenarlarından delinerek çelik rotiller ile taşıyıcı karkasa bağlanması ile yapılır.

Cam kalınlıkları uygulanan projedeki genişlik yüksekliğe göre değişebilir. camlar arasına özel silikon ile dolgu uygulaması yapılır.

 

PVC DOĞRAMA

Kapı ve pencere sistemlerinin son zamanlarda en önemli malzemelerinden birisi de PVC’dir. Poli-Vinly-Klorid isimlerinin baş harflerini taşımaktadır. Çeşitli katkı maddeleriyle harmanlandıktan sonra yüksek sıcaklıklarda şekillendirilir ve plastik haline getirilerek kullanımı sağlanmaktadır. Kapı, orta kayıt, kanat gibi kullanım panellerinin tamamına PVC doğrama denmektedir. Sayısız avantajı ve çeşitli sağlamış olduğu kolaylık ile en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

 

Pvc Doğrama Kullanmanın Avantajları Nelerdir?   

Mükemmel derecede su sızdırmazlığı sağlamaktadır. Şık ve estetik bir görüntü sağlamaktadır. Özellikle ev dekorasyonuna önem verenlerin sık sık başvurmuş olduğu bir yöntemdir. Bakımı kolay olması açısından, uzun süre bakım ya da onarım masrafları gerektirmez. Kolay çürüyüp, paslanmaz. Çözülme ve bükülme gibi problemler yaratmaz. Oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Yanmaya karşı dirençli bir yapısı vardır. Yenilikçi tasarımlarıyla sizi daima yeniliğe taşır. Geri dönüşümü olan malzemeler olmasından ötürü, çevrecidir. Üretirken düşük enerji tüketmek yeterli olur.

 

Pvc Doğrama Tercih Edilmesinin En Önemli Sebepleri

Profil ve kapı üretiminde kullanılan ahşap ve alüminyum malzemeler daha dayanıklı ve işlevsel olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Polimer zincirindeki klor atomu herhangi bir yangın çıkması durumunda zor tutuşur. Alev alması için yüksek sıcaklığa ihtiyacı vardır. Bu da yangın çıkmasını engellemektedir. Pvcler özel katkı maddeleri ile üretilmektedir. Rengi, parlaklığı, berraklığı uzun süre kaybolmaz. Kimyasal çürümeye, korozyona, şoka ve aşınmaya dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Bu da daha çok tercih edilmesine sebep olmaktadır. Geri dönüşüm şansı olduğu için kullanım durumu olmayan tüm malzemeler yeniden şekillendirilerek kullanılabilir. Fiziksel özellikleri tasarımcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır. Çok yönlü oluşu ile ambalaj, tıp, elektrik, elektronik, otomotiv sektörlerinin birçoğunda kullanılmaktadır.

 

Pvc Doğrama Çeşitleri Nelerdir?

Sürme, katlanabilen, tek kanatlı, kemerli, stüdyo, cumba, gyotin, vasistas gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kapı, pencere gibi birçok alanda tercih edilebilmektedir. Normal doğramalara göre müşterilerine daha çok katkı sağlamaktadır. Ses yalıtımı, yüksek ısı yalıtımı, rüzgâra karşı dayanıklı olması, şık ve estetik bir görüntüsü olması ve bakımının kolay olması tercih edilmesindeki en büyük etkenlerdir.

KORKULUK KÜPEŞTE SİSTEMLERİ

Korkuluk, evlerin ve işyerlerinin balkonlarında, merdivenlerinde, teraslarında vb. yerlerinde emniyet ve hoş bir görüntü sağlamak maksadıyla kullanılan dekorasyon malzemeleridir. Aynı zamanda havuz kenarlarında, bina girişlerinde, bahçelerde ve asma katlarda da oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Her yapıya uygun olarak üretilebilir. Korkuluk modellerinde yapı malzemesi olarak alüminyum, ahşap, demir ve plastik kullanılabilir. Günümüzde en yaygın olan, alüminyum korkulukları diğerlerinden ayıran en önemli özellik hafiflik ve pratik bir şekilde demonte olmasıdır. Bakımı kolaydır, paslanmaya karşı korunaklı ve korozyona karşı dayanıklı olmasından dolayı uzun seneler kullanılabilir. Geri dönüşüme uygun yapısı sayesinde doğa dostudur ve bu özelliği ile belki de günümüz konjonktüründe en önemli hususu işgal etmektedir.

Firmamızın ürünleri üstün kalite ve ince işçilikle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Tecrübenin, kaliteli malzeme ile birleşmesinden doğan ürünlerimiz dayanıklılık konusunda bütün testlerden tam not almıştır. Sürekli gelişmeleri takip ederek, kendimizi revize ediyor ve hızla ilerleyen teknolojiye ayak uyduruyoruz.

Ürünlerimizi, siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda, Dairesel, Oval-Elips, Kare-Dikdörtgen formlarında imal ediyoruz.

Uğur Yapı Metal ’ de üretilen korkuluk modelleri:

 • Balkon Korkulukları
 • Camlı Balkon Korkuluğu
 • Fransız Pencere Korkuluğu
 • Alüminyum Emniyet Şeritli Balkon Korkuluğu

Diğer Modeller

 • Parapet üstü Korkuluklar
 • Teras ve Asma Kat Korkulukları
 • Havuz Kenarı Korkulukları

 

OTOMATİK PANJUR VE KEPENK

Otomatik Panjur ve Kepenk Sistemleri günümüzde işyerlerinde, işletmelerde, evlerde ve garajlarda alanın güvenliğini sağlamak amaçlı kullanılan profesyonel ve yüksek teknolojili ürünlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanlarına uygun olarak birçok farklı çeşidi mevcuttur. Otomatik Panjur ve Kepenk Sistemleri Çeşitleri Otomatik kepenk sistemleri çeşitleri Otomatik kepenk sistemleri üretilirken kullanılan malzemeye ve kullanım amacına yönelik olarak isimlendirilmektedir. Bu isimlendirmenin sonucunda farklı otomatik kepenk sistemleri ortaya çıkar. Örneğin alüminyum kullanılarak imal edilen sistemlere alüminyum kepenk, galvaniz aracılığı ile imal edilen sistemlere galvaniz kepenk ya da yangına dayanıklı üretilen sistemlere yangına dayanıklı otomatik kepenk sistemi adı verilmektedir. Otomatik Kepenk Sistemleri faydaları

 • Kullanımı kolaydır iş gücü gerektirmeden açılıp kapatılabilir.
 • Kumandasının etki alanı büyüktür.
 • Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
 • Kir tutmaz ve temizliği kolaydır.
 • Şık tasarımlarla imal edilebilir. Güzel bir görünüm sunar
 • En önemli faydası yüzde yüz güvenlik ve konfor sağlar.

Otomatik Panjur Sistemleri Çeşitleri

Otomatik Panjur ve Kepenk Sistemlerinin en büyük ortak noktalarından biri isimlendirmedir. Uzaktan kumandalı olarak yüksek konfor ve güvenlik amaçlı kullanılabilen otomatik panjur sistemlerinin standart modelleri her türlü renkte imal edilebilirken kaplamalı ürünler ceviz, fındık, altın meşe, koyu ahşap olarak cephe doğramasına uygun olarak kaplanabilir. Güneş izolasyonu ve korunma amaçlı rüzgar ve güneş sensörleri ile çalışan, güneşe ve rüzgara göre otomatik kapanıp açılan otomatik panjur sistemleri de otomatik panjur sistemleri çeşitleri arasındadır. Motor çeşidine göre iki farklı gruba ayrılan otomatik panjur sistemlerini evdeki farklı panjurları kontrol etmek amacıyla grup kumanda sistemine adapte modelleri de günümüzde en popüler modeller arasındadır.

Otomatik Panjur ve Kepenk Sistemleri Fiyatları

Otomatik panjur ve kepenk sistemlerinin fiyatları uygulandığı alana, kullandığı teknolojiye ve üretildiği malzemeye göre değişmektedir. Bu konuda sabit bir fiyattan bahsetmek oldukça güç olsa da firmamız tarafından imal edilen her türlü otomatik panjur ve kepenk sistemlerinin alanında en iyi fiyat performans ilişkisine sahip olan ürünler olduğunu unutmamak gerekir. Alanında en uygun maliyete sahip Otomatik Panjur ve Kepenk Sistemlerimiz aynı zamanda alanında en iyi performansa sahip ürünlerin başında geliyor.

 

 

KATLANIR CAM SİSTEMLERİ

Evlerin balkonları dışardaki dünyaya açılan önemli alanlardır. Evlerin balkonlarının kapatılması ve istendiği zamanda açılması işlemlerinde katlanır cam balkon sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Katlanma özelliğine sahip olan kanatlara sahip olan balkon sistemi kolaylıkla açılması ve kısa sürede de kapatılabilmesi nedeni ile de tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra katlanır cam balkon sistemleri güvenli bir alanın yaratılmasını sağlamaktadır. Evcil hayvanların ve çocukların korunmasına destek olan sistem aynı zamanda hırsızlığa karşı da son dere avantaj sağlamaktadır.

Cam balkon sistemleri içeriye açılan kanatlara sahiptir. Bunun yanı sıra dilerseniz renkli cam uygulamasına da yer verebilirsiniz. Kış aylarında da balkonunuzda keyifli zaman geçirmek için sizde hemen katalı cam balkon uygulamasını yaptırabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Temizliği Kolay mı?
Evlerin balkonları son derece önemli olan alanladır. Dışarıya açılan önemli bir alan olan cam balkon sistemlerinin kanatları içeriye açılmaktadır. Kanatların içeriye açılması ile sistemin temizlenmesi kolaylıkla sağlanabilir. Sizde cam balkon uygulamasını eviniz ya da iş yeriniz için tercih edebilirsiniz. Ofis, dükkan, kafe, restoran ve daha birçok alanda da kullanıma uygun olan cam balkon sistemlerine hemen sahip olabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Fiyatları
Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılmakta olan cam balkon uygulamaları her ne kadar balkon gibi alanların kapatılması için tasarlanmış olsa da günümüzde farklı alanlarda da tercih edilmektedir. Ofis bölmesi ise bu alanda tercih edilen seçeneklerde yer almaktadır.

Katlanır cam balkon sistemlerine evinizde ya da iş yerinizde kullanmak için başvurunuzu hemen firmamıza yaparak gerekli desteği kolaylıkla alabilirsiniz. Kısa süre içinde yapılacak olan uygulama ile ilgili olarak müşteri hizmetleri birimimizden gerekli desteği alabilirsiniz.

Katlanır cam balkon sistemlerinin fiyatları uygulama alanına göre değişim göstermektedir. Uygulama alanının ölçüleri ve tercih ettiğiniz özellikler fiyat konusunda değişime neden olmaktadır. Firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz sisteme sahip olmak için fiyat teklifini de alabilirsiniz. Sunulacak olan fiyat teklifine onay vermeniz durumunda kısa süre içinde konusunda uzman ekibimiz gerekli hizmeti sunacaktır.

Özellikle dış mekânın etkin bir şekilde kullanıldığı işletmelerin vazgeçilmezi otomatik tente fiyatları için bir araştırma yapıyorsanız web sitemiz doğru adresiniz. Çünkü son derece kaliteli ve hesaplı otomatik tente imalat ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz efendim. Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan telefon numaralarımızı aramak ve profesyonel destek istemek olacaktır. Başta restaurant cafe lokanta ve benzeri işletmeler olmak üzere dış mekânı verimli şekilde kullanan tüm işyerlerinde tercih edilen sistem, ayrıca işletmeye prestijli bir görünüm kazandırıyor. Kolay temizlenebilir kumaş yapısı ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünümüz elbette ki garantili şekilde sizlere sunulmaktadır. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden uygulamalarımızı biraz daha ayrıntılı şekilde tanıtmaya çalışalım.

Otomatik Tente Modelleri İşletmeye Göre Tercih Edilebilir

Pek çok farklı uygulamanın söz konusu olduğu otomatik tente modelleri seçiminde işletmenizin konumunu gözetmeniz yararınıza olacaktır. Sözgelimi geniş açılımlı tente veya mekânın dikkat çekmesi için ışıklı tenteler için sipariş verebilirsiniz. Bunun dışında raylı sistemli tente, katlamalı tente veya oval tente yine mekânı yansıtacak şekilde tercih edilebilecek diğer modeller arasında yer alıyor. izin verirseniz uygulama ile ilgili bir başka ayrıntıyı daha hemen belirtelim. Yalıtımlı tente olarak bilinen modeli tercih etmeniz durumunda dış etkenlerden koruyan özellikleriyle çok daha farklı bir uygulama satın almış olacaksınız. Bu modelin tercih edilmesindeki birinci etken hiç şüphesiz kar, yağmur suyu ve diğer olumsuz etkenleri ekarte etmesidir. Dolayısıyla gerek güneşin yakıcı etkilerinin ortadan kaldırılması gerekse yağmur gibi dış mekânın kullanılmasını engelleyen olumsuzluklar bu uygulama sayesinde işletmeye yansımaz

Otomatik Tente Fiyatları Proje Alanının Büyüklüğüne Göre Değişiyor

Takdir edersiniz ki her uygulamada olduğu gibi otomatik tente fiyatları da proje sahasının büyüklüğüne göre şekilleniyor. Bu nedenle proje alanında ölçüm ve tespitler yapılmadan net bir fiyattan söz etmek maalesef mümkün olamamaktadır. Ayrıca tercih edeceğiniz her bir farklı modelin farklı bir fiyatı bulunması nedeniyle önceliğinizin işletmenize uygun bir model seçimi olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bunun dışında lütfen fiyat konusunda hiçbir tereddüt taşımayınız. Çünkü fiyatlarımız son derece makul seviyelerde bulunuyor. Lütfen otomatik tente ve her biri birbirinden kullanışlı modellerimiz hakkında ayrıntılı bilgi talep etmekten çekinmeyiniz. Gerek güncel fiyatlarımız gerekse profesyonel uygulamalarımız ile ilgili bilmek istediğiniz her konuda sizleri aydınlatmaktan mutluluk duyarız. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz. İletişim linkimiz

 

OTOMATİK TENTE 

Genellikle cafe gibi ortamlara yapılan bu ürün yağmurda, karda, sonbaharda mekanı dış etkenlerden koruyan ve herhangi bir kirlilik oluşturmasını engelleyen kullanışlı bir üründür. Restoranlarda veya otellerde bu ürünü görememek çok zor. Çünkü konforlu ve kullanışlı bir yapısı olduğu için insanların ilk tercihi bu ürün olmaktadır.

OTOMATİK TENTE ? TENTE ÇEŞİTLERİ ?
Geniş açılımlı tenteler, raylı sistemli tenteler, katlamalı tenteler, oval tenteler, ışıklı tenteler. Bu modeller bulunmaktadır. İstek üzerine yalıtımlı çalışan tenteler de bulunmaktadır. Bu tente çeşitlerinin ayrı ayrı özellikleri bulunmaktadır.

OTOMATİK TENTE YARARLARI
•    Dekorasyon olarak yapılan mekana güzel bir görüntü sağlar.
•    Cafe veya herhangi bir mekan da müşterilerin tercihi olur.
•    Yağışları engellediği için ve güneşten koruduğu için insanlara da konfor sağlar.
•    Müşteri memnuniyeti sağlandığı için akılda kalıcı bir mekan olmasını sağlar.
•    Maliyet geliri artar. Ve insanlar, yağışlarda veya çok güneşli yerlerde o mekanı gözüne kestirir.
•    Evlerde balkonlarda rahat bir şekilde durulmasını sağlar.
•    Görüntü açısından estetik ve hoş bir görüntü verir.
•    Kaliteli ürünler ile yapılırsa kumaş yıpranmaz ve sağlam olur.
•    Bakımı kolay sağlanır.

OTOMATİK TENTE NASIL YAPILIR ?
Montaj kısmının yapılacağı yere ölçüm yapılmalı, ön kısma doğru ne kadar uzanacağı hesaplanmalıdır. Ardından müşteri tarafından seçilen tenten tipini yaparak, o yere monteler. Böylece tamamlanmış olur. Bu yapım, otomatik tenten türüne göre de değişir. Ölçümler ile de fiyat analizi yapılır. Genellikle tentenin büyüklüğüne göre fiyat kısmı hesaplanır. Ölçümlerin iyi alınması sonucu tentenin oraya uyması rahatlıkla anlaşılır. Kumaş kısmı hava koşullarına dayanıklı olmalıdır. Malzeme olarak paslanmaz çelikten yapılmalıdır. Böylece rengi sararmaz ve solmaz.

GİYOTİN CAM

Bilindiği üzere özellikle geniş mekânlara sahip yerlerde yukarı ve aşağı yönlü hareket eden giyotin sistemi önemli avantajlar sağlar. Çünkü yanlarda toplanan sistemlere göre bu sistemde yer sorunu bulunmaz. Bunun yanı sıra kurulacak sistem uzaktan kumanda ile kontrol edilebildiğinden tüm sistemi aynı anda kullanıma açabilir veya kapatabilirsiniz. Üstelik çeşitli kademelerde yukarı doğru kaldırarak istenilen ölçüde bir atmosfer pekâlâ sağlanabilir. Ayrıca ses yalıtımına önemli düzeyde etkisi sağlayan bu sistem Fransız balkonlar havuz kenarları ve oda bölmeleri gibi pek çok farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Giyotin Cam balkon Sistemleri Uygulama Sahasına Göre Fiyatlanıyor

Elbette giyotin cam balkon sistemleri fiyatlama bakımından uygulanma sahasının büyüklüğüne göre bir değişiklik gösterecektir. Bir bakıma proje sahası ne kadar büyükse fiyat o ölçüde değişikliğe uğrayacaktır. İşletmeler açısından avantaj sağlayan giyotin sistemi mağaza Restaurant ve Cafe gibi yerlerde yaygın olarak görebilirsiniz. Güvenlik tedbirleri alınmış güçlü bir motora sahip sistem, daha pek çok farklı avantajı beraberinde getiriyor. Tabi isterseniz sistemi manuel olarakta kullanabilirsiniz. Dilerseniz şimdi de proje sürecinin nasıl işlediğine kısaca göz atalım. Öncelikle çalışma sahasından ölçümlerimizi ve tespitlerimizi alarak süreci başlatıyoruz. Bu sayede projenin fiyatı da netleşmiş oluyor.

Giyotin Cam Uygulaması Kısa Sürede Tamamlanıyor

Gerekli ölçüler alındıktan sonra giyotin cam uygulaması için imalat sürecine geçiliyor. Kısa süren bu sürecin ardından profesyonel montaj ekibimiz uygulama sahasına gelerek yine çok kısa süre içerisinde çalışır vaziyette teslim ediyor. Lütfen başta giyotin cam sistemleri olmak üzere alüminyum doğrama, otomatik tente, kompozit cephe kaplama ve cam balkon imalatı konularında firmamızdan fiyat almadan net bir karar vermeyiniz. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağız efendim. İlgili kategorilere linklerden ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

 

 Giyotin Sistemler  yapısı itibari ile cam paneller olup ,uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, hareketli küpeşte sistemidir dikey ve yatay açılabilmektedir. Uğur Yapı Metal olarak istediğiniz ölçü ve ebatlarda üretimlerini modüler olarak sağlamaktayız.Bir çok alan ve mekanda tercih edebilirsiniz. Otomatik ve yeni bir pencerere sistemidir.

Giyotin Sistemler hem görünüş hem mimari tasarım açısından cafe,restaurantlar,pencere,mağaza vitrinleri,pencereler,oda bölmeleri,otomatik cam kokuluklar,fransız balkonlar,havuz kenarları,kış bahçeleri evinizde yada kullanmak istediğiniz alanlarda  Giyotin Sistemler harika çözümler sunmaktadır.

Giyotin Sistemler aynı zamanda avantajlı bir üründür.  Giyotin Sistemler %60 oranında ses yalıtımı sağlamaktadır.Kumandalı aynı zamnda zaman ayarlı açılıp kapatılabilir,Teraslarda güvenlik açısından emniyet sağlama avantajı vardır.Kanatlarını istediğiniz ayarlarda açabilir ortamı dilediğiniz açı ile havalanmasını sağlayabilirsiniz sigara vb içilen yerlerde yüksek koku yada havalandırma ihtiyacı için idealdir.Cam oldukları için cafe manzara yada ev balkon manzaralarını kesintisiz olarak görüntü kalitesi alabilirsiniz.

Giyotin Sistemleri,Otomatik Cam Sistemleri,Pencere giyotin sistemleri,mağaza giyotin sistemleri,vitrin giyotin sistemleri,cafe giyotin sistemleri,restaurant giyotin sistemleri,balkon giyotin sistemleri,çatı giyotin sistemleri,teras giyotin sistemleri,havuz giyotin sistemleri,kış bahçesi giyotin sistemleri,pergola tente giyotin sistemleri

ALÜMİNYUM GÜNEŞ KIRICILAR

Alüminyum Güneş Kırıcı
Alüminyum güneş kırıcılar
, güneş kontrolü sağlayarak iç mekanda konfor seviyesini arttırırken cephe tasarımında modern çizgiler yaratmaktadır.
Farklı ölçü seçenekleri olan bu sistemde badem yada kutu formlu güneş kırıcı lamellerin ölçüleri mimari projenize göre belirlenmektedir.
Lameller güneş açısına göre sabit yapılabildiği gibi motorlu sistem seçeneği ile güneşi tamamen kontrol altına almanız mümkündür
Teknik özellikler
Profil Genişlikleri : 100, 120, 140, 150, 160, 180, 200, 220, 250, 300 mm
Profil Et Kalınlığı  : 1,2 mm – 2 mm
Güneş kırıcılar, özel bağlantı aparatları aracılığıyla giydirme cepheye sabitlenerek ilave bir karkas uygulaması yapılmaksızın cepheye taşıttırılabilmektedir.
Hareketli ve sabit güneş kırıcı sistemleri mimari projeye uygun olarak yatay ve düşey olarak uygulanabilmektedir.

FOTOSELLİ KAPI

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, insan giriş çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde, iç ve dış hava ortamını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu sağlar.

Mimarinize uygun değişik açılım sistemlerine sahip modeller, binalara fonksiyonellik kazandırırken, estetik görünümüde destekler.

Kayar kapı mekanizmaları ISO9001 ve CE kalite belgelerine sahiptir. Konum anahtarı ile fotoselli kapılarda, dışarıdan giriş iptali, komple giriş – çıkış iptali, tam açılma ve yarım açılma pozisyonlarını yarlayabilirsiniz. Enerji kesintilerinde yaklaşık 100 kez açılıp kapanmayı sağlayan batarya sistemi vardır. Radarların algılama mesafesi ayarlanabilir.

Elektronik kilit uygulanabilir

 

Sineklik sistemleri son yılların önem ihtiva eden kullanıcı odaklı ve koruma amaçlı fonksiyonel ürünüdür. Sineklik fayda itibari ile çevreci ve kullanışlı olması yönleri ile öne çıkmaktadır. Günümüzde birçok hastalığa sebep olan mikropları taşıması sebebiyle mücadele edilmesi gereken gerek karasinek gerekse sivrisinekle mücadelede en etkin yöntemdir.

Herhangi bir kimyasal maddeyi kullanmadan doğal yöntemler ile bu haşere gurubu ile mücadelenin yegane yolu evinizdeki açılıp kapanma özelliği olan; pencere, kapı, cam balkon havalandırma boşlukları plastik doğrama, aliminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ayırt etmeksizin uygulanabilen sineklik sistemleridir. Bu sistemleri başlıca sıralayacak olursak; pli̇se si̇nekli̇k plise sineklikler son birkaç yıldır kullanıma sürülmüş olan sineklik modelidir.

Pilelere sahip tülü sayesinde kendini kolayca farkettiren şık tasarımı ve kolay kullanımı ile öne çıkan bir sineklik modelidir. Amacına uygun olarak uzun yıllar size hizmet edecek ve haşerelere karşı sizi koruma altına alacaktır. Stor si̇nekli̇k stor sineklik kullanım avantajları yüksek şık bir tasarım ürünü olmakla beraber uygulama alanına göre değişiklikler gösterebilmektedir.

Pencerelerde dikey olarak çalışan stor sineklik sistemleri,kapılarda ise yatay çalışan sineklik sistemleri uygulanır.Sistemin başlıca özellikleri ise 20×40 ölçülerindeki bir kasanın Içerisinde yay takımı ile hareket kabiliyeti sağlayan, İçine tülün sarıldığı bir motor yatağı ve iki yana monte edilmiş U şeklinde Içinde özel kıl fitiller ihtiva eden aliminyum raylar ve alt kilitleme parçasından oluşmaktadır.

Stor sineklik sistemleri yayla kurma mekanizması ile çalışan bir hareket gücüne sahip olduğu Için kullanılmadığı zamanlarda veya sinekliğ açmamızı gerektiren durumlarda küçük bir el hareketi ile kendi kendini toplayan bir sineklik sistemidir.

ZİP PERDE

Zip perde diğer adıyla fermuarlı perde motorlu perde sistemidir. Stor perde gibi özel kumaşlarla donatılmıştır. Bunda ki amaç rüzgar ve yağış gibi zorlu ortam koşullarında direnç ve dayanıklılık görmektedir. Zip perde nedir  evlerde, iş yerlerinde ve mekanlarda kullanılan klasik tipteki perdelerin yerini almaya çalışan bir perde türüdür. Bu perdeler kaliteli kumaşlardan üretilir, kumandalı ve otomatik sistemle çalıştırılırlar. Mekanlara kaliteli bir görünüm katar.

Zip Stor Perde Kumaşının Avantajları Nelerdir?

* Kumaşın şekli, kurulum ve kullanım esnasında bozulmaz,

* İç cephelerin % 30 oranında ısıtılmasını önler.

* Aşınmaz ve yırtılmaz,

* Cafeler de rahatlıkla kullanılması

* Uzun süreli dayanıklı ve estetik kaliteye sahiptir.

* İnce ve kolay bakım sağlar.

* Düz yüzeylidir.

 

Zip Perde Teknik Özellikleri;

Mikro havalandırma gözenekleri ile dünya çapında patentli Ferrari kumaş teknolojisi ile üretim süreci boyunca kompozit malzemeden yapılmıştır,

* Çift eksenli olarak görülür, ipliğin düzgünlüğüne göre tam uyum sağlar.

* Şeffaf Screen özellikte kumaş olması

* Fermuarlı olması

* Motorlu olması

* Ön çizimli zip ekran kumaşıdır.

* Kullanılan renkler standarttır. Krem, beyaz ve gri renkleri bulunmaktadır.

Zip Sistemi

 

Önceden vurgulanan Ferrari kumaş teknolojisi ile hem atkı, hem de çözgü seviyesinde polo fermuar perdesi ürünlerinde olağanüstü boyut imkanı sağlıyor. Klasik perdelerin ihtiyacı karşılamadığı durumlarda ise zip perdelerle çok daha şık mekanlar yaratılabilir. Isı tasarrufu sağlayan kaliteli kumaşı, rengi ve dokusu ile her kesime hitap eder. Her mevsim kullanıma uygundur. Güneş ışınlarına karşı gölgeleme özelliği vardır.

Yağmur geçirmez özelliği ve dayanıklılığı ile idealdir. Yağmur suyunu geçirmeyen özelliği sayesinde yağmurlu havanın tadını çıkarmayı sağlar. Delikli yapısı sayesinde rüzgara karşı son derece etkilidir. İçeriden dışarının da izlenebildiği durumlar da dış mekan rahatlıkla izlenebilmektedir. Isıyı içeride tutarak tasarruf imkanı sağlar. Sinek ve haşerelere karşı sineklik olarak etkili çözümler sunar. Perdenin asıl amacı gölgelendirme işlevi olsa da zip perde genellikle fonksiyonellikte sınır tanımamaktadır. Mekana ihtişamlı ve sükseli bir görüntü katarak ortamın değerini maximuma çıkarır. Kumandalı ve otomatik sistemli perdeler, klasik perdelere oranla çok daha fazla tercih edilmektedir.