Share

OTOMATİK PERGOLA – TENTE

OTOMATİK PERGOLA – TENTE

Özellikle dış mekânın etkin bir şekilde kullanıldığı işletmelerin vazgeçilmezi otomatik tente fiyatları için bir araştırma yapıyorsanız web sitemiz doğru adresiniz. Çünkü son derece kaliteli ve hesaplı otomatik tente imalat ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz efendim. Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan telefon numaralarımızı aramak ve profesyonel destek istemek olacaktır. Başta restaurant cafe lokanta ve benzeri işletmeler olmak üzere dış mekânı verimli şekilde kullanan tüm işyerlerinde tercih edilen sistem, ayrıca işletmeye prestijli bir görünüm kazandırıyor. Kolay temizlenebilir kumaş yapısı ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünümüz elbette ki garantili şekilde sizlere sunulmaktadır. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden uygulamalarımızı biraz daha ayrıntılı şekilde tanıtmaya çalışalım.

Otomatik Tente Modelleri İşletmeye Göre Tercih Edilebilir

Pek çok farklı uygulamanın söz konusu olduğu otomatik tente modelleri seçiminde işletmenizin konumunu gözetmeniz yararınıza olacaktır. Sözgelimi geniş açılımlı tente veya mekânın dikkat çekmesi için ışıklı tenteler için sipariş verebilirsiniz. Bunun dışında raylı sistemli tente, katlamalı tente veya oval tente yine mekânı yansıtacak şekilde tercih edilebilecek diğer modeller arasında yer alıyor. izin verirseniz uygulama ile ilgili bir başka ayrıntıyı daha hemen belirtelim. Yalıtımlı tente olarak bilinen modeli tercih etmeniz durumunda dış etkenlerden koruyan özellikleriyle çok daha farklı bir uygulama satın almış olacaksınız. Bu modelin tercih edilmesindeki birinci etken hiç şüphesiz kar, yağmur suyu ve diğer olumsuz etkenleri ekarte etmesidir. Dolayısıyla gerek güneşin yakıcı etkilerinin ortadan kaldırılması gerekse yağmur gibi dış mekânın kullanılmasını engelleyen olumsuzluklar bu uygulama sayesinde işletmeye yansımaz

Otomatik Tente Fiyatları Proje Alanının Büyüklüğüne Göre Değişiyor

Takdir edersiniz ki her uygulamada olduğu gibi otomatik tente fiyatları da proje sahasının büyüklüğüne göre şekilleniyor. Bu nedenle proje alanında ölçüm ve tespitler yapılmadan net bir fiyattan söz etmek maalesef mümkün olamamaktadır. Ayrıca tercih edeceğiniz her bir farklı modelin farklı bir fiyatı bulunması nedeniyle önceliğinizin işletmenize uygun bir model seçimi olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bunun dışında lütfen fiyat konusunda hiçbir tereddüt taşımayınız. Çünkü fiyatlarımız son derece makul seviyelerde bulunuyor. Lütfen otomatik tente ve her biri birbirinden kullanışlı modellerimiz hakkında ayrıntılı bilgi talep etmekten çekinmeyiniz. Gerek güncel fiyatlarımız gerekse profesyonel uygulamalarımız ile ilgili bilmek istediğiniz her konuda sizleri aydınlatmaktan mutluluk duyarız. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz. İletişim linkimiz

 

OTOMATİK TENTE 

Genellikle cafe gibi ortamlara yapılan bu ürün yağmurda, karda, sonbaharda mekanı dış etkenlerden koruyan ve herhangi bir kirlilik oluşturmasını engelleyen kullanışlı bir üründür. Restoranlarda veya otellerde bu ürünü görememek çok zor. Çünkü konforlu ve kullanışlı bir yapısı olduğu için insanların ilk tercihi bu ürün olmaktadır.

OTOMATİK TENTE ? TENTE ÇEŞİTLERİ ?
Geniş açılımlı tenteler, raylı sistemli tenteler, katlamalı tenteler, oval tenteler, ışıklı tenteler. Bu modeller bulunmaktadır. İstek üzerine yalıtımlı çalışan tenteler de bulunmaktadır. Bu tente çeşitlerinin ayrı ayrı özellikleri bulunmaktadır.

OTOMATİK TENTE YARARLARI
•    Dekorasyon olarak yapılan mekana güzel bir görüntü sağlar.
•    Cafe veya herhangi bir mekan da müşterilerin tercihi olur.
•    Yağışları engellediği için ve güneşten koruduğu için insanlara da konfor sağlar.
•    Müşteri memnuniyeti sağlandığı için akılda kalıcı bir mekan olmasını sağlar.
•    Maliyet geliri artar. Ve insanlar, yağışlarda veya çok güneşli yerlerde o mekanı gözüne kestirir.
•    Evlerde balkonlarda rahat bir şekilde durulmasını sağlar.
•    Görüntü açısından estetik ve hoş bir görüntü verir.
•    Kaliteli ürünler ile yapılırsa kumaş yıpranmaz ve sağlam olur.
•    Bakımı kolay sağlanır.

OTOMATİK TENTE NASIL YAPILIR ?
Montaj kısmının yapılacağı yere ölçüm yapılmalı, ön kısma doğru ne kadar uzanacağı hesaplanmalıdır. Ardından müşteri tarafından seçilen tenten tipini yaparak, o yere monteler. Böylece tamamlanmış olur. Bu yapım, otomatik tenten türüne göre de değişir. Ölçümler ile de fiyat analizi yapılır. Genellikle tentenin büyüklüğüne göre fiyat kısmı hesaplanır. Ölçümlerin iyi alınması sonucu tentenin oraya uyması rahatlıkla anlaşılır. Kumaş kısmı hava koşullarına dayanıklı olmalıdır. Malzeme olarak paslanmaz çelikten yapılmalıdır. Böylece rengi sararmaz ve solmaz.

Share post: