Share

GİYOTİN CAM

GİYOTİN CAM

GİYOTİN CAM

Bilindiği üzere özellikle geniş mekânlara sahip yerlerde yukarı ve aşağı yönlü hareket eden giyotin sistemi önemli avantajlar sağlar. Çünkü yanlarda toplanan sistemlere göre bu sistemde yer sorunu bulunmaz. Bunun yanı sıra kurulacak sistem uzaktan kumanda ile kontrol edilebildiğinden tüm sistemi aynı anda kullanıma açabilir veya kapatabilirsiniz. Üstelik çeşitli kademelerde yukarı doğru kaldırarak istenilen ölçüde bir atmosfer pekâlâ sağlanabilir. Ayrıca ses yalıtımına önemli düzeyde etkisi sağlayan bu sistem Fransız balkonlar havuz kenarları ve oda bölmeleri gibi pek çok farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Giyotin Cam balkon Sistemleri Uygulama Sahasına Göre Fiyatlanıyor

Elbette giyotin cam balkon sistemleri fiyatlama bakımından uygulanma sahasının büyüklüğüne göre bir değişiklik gösterecektir. Bir bakıma proje sahası ne kadar büyükse fiyat o ölçüde değişikliğe uğrayacaktır. İşletmeler açısından avantaj sağlayan giyotin sistemi mağaza Restaurant ve Cafe gibi yerlerde yaygın olarak görebilirsiniz. Güvenlik tedbirleri alınmış güçlü bir motora sahip sistem, daha pek çok farklı avantajı beraberinde getiriyor. Tabi isterseniz sistemi manuel olarakta kullanabilirsiniz. Dilerseniz şimdi de proje sürecinin nasıl işlediğine kısaca göz atalım. Öncelikle çalışma sahasından ölçümlerimizi ve tespitlerimizi alarak süreci başlatıyoruz. Bu sayede projenin fiyatı da netleşmiş oluyor.

Giyotin Cam Uygulaması Kısa Sürede Tamamlanıyor

Gerekli ölçüler alındıktan sonra giyotin cam uygulaması için imalat sürecine geçiliyor. Kısa süren bu sürecin ardından profesyonel montaj ekibimiz uygulama sahasına gelerek yine çok kısa süre içerisinde çalışır vaziyette teslim ediyor. Lütfen başta giyotin cam sistemleri olmak üzere alüminyum doğrama, otomatik tente, kompozit cephe kaplama ve cam balkon imalatı konularında firmamızdan fiyat almadan net bir karar vermeyiniz. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağız efendim. İlgili kategorilere linklerden ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

 

 Giyotin Sistemler  yapısı itibari ile cam paneller olup ,uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, hareketli küpeşte sistemidir dikey ve yatay açılabilmektedir. Uğur Yapı Metal olarak istediğiniz ölçü ve ebatlarda üretimlerini modüler olarak sağlamaktayız.Bir çok alan ve mekanda tercih edebilirsiniz. Otomatik ve yeni bir pencerere sistemidir.

Giyotin Sistemler hem görünüş hem mimari tasarım açısından cafe,restaurantlar,pencere,mağaza vitrinleri,pencereler,oda bölmeleri,otomatik cam kokuluklar,fransız balkonlar,havuz kenarları,kış bahçeleri evinizde yada kullanmak istediğiniz alanlarda  Giyotin Sistemler harika çözümler sunmaktadır.

Giyotin Sistemler aynı zamanda avantajlı bir üründür.  Giyotin Sistemler %60 oranında ses yalıtımı sağlamaktadır.Kumandalı aynı zamnda zaman ayarlı açılıp kapatılabilir,Teraslarda güvenlik açısından emniyet sağlama avantajı vardır.Kanatlarını istediğiniz ayarlarda açabilir ortamı dilediğiniz açı ile havalanmasını sağlayabilirsiniz sigara vb içilen yerlerde yüksek koku yada havalandırma ihtiyacı için idealdir.Cam oldukları için cafe manzara yada ev balkon manzaralarını kesintisiz olarak görüntü kalitesi alabilirsiniz.

Giyotin Sistemleri,Otomatik Cam Sistemleri,Pencere giyotin sistemleri,mağaza giyotin sistemleri,vitrin giyotin sistemleri,cafe giyotin sistemleri,restaurant giyotin sistemleri,balkon giyotin sistemleri,çatı giyotin sistemleri,teras giyotin sistemleri,havuz giyotin sistemleri,kış bahçesi giyotin sistemleri,pergola tente giyotin sistemleri

Share post: